Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Dobry Rodzic - Dobry Start

Program ma na celu ochronę najmłodszych dzieci przed krzywdzeniem. Specjaliści FDN udzielają konsultacji indywidualnych oraz organizują m.in. warsztaty umiejętności wychowawczych i tematyczne spotkania edukacyjne.

Więcej

Materiały dedykowane

Dla rodziców

 • Spotkania z cyklu Ważne tematy dla mamy i taty

  Spotkania edukacyjne dla rodziców odbywają się w ramach cyklu Ważne tematy dla mamy i taty. W czasie dwugodzinnych spotkań rodzice razem z osobą prowadzącą szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania w wybranym temacie.

  WIĘCEJ
 • Wolontariusz w Rodzinie

  Wolontariusz w Rodzinie jest projektem, którego głównym celem jest wsparcie rodziców dzieci w wieku 0-3 lata, którzy odczuwają trudności w opiece i wychowaniu dziecka.

  WIĘCEJ
 • Poradnia internetowa

  Jeśli jesteś rodzicem/opiekunem dziecka w wieku od 0 do 6 lat i nie znalazłaś/łeś na naszej stronie odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie dotyczące wychowania Twojego dziecka, możesz skorzystać z naszej poradni internetowej.

  WIĘCEJ
 • Aktywne Poniedziałki

  Zapraszamy na Aktywny Poniedziałek, czyli dzień wspólnych zabaw dla rodziców z dziećmi. Proponujemy spotkania m.in. w Klubiku Małego Odkrywcy, zabawy z chustami, wspólne malowanie, jak i inne brykanki, skakanki i swawole!

  WIĘCEJ