Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Dobry Rodzic - Dobry Start

Program ma na celu ochronę najmłodszych dzieci przed krzywdzeniem. Specjaliści FDN udzielają konsultacji indywidualnych oraz organizują m.in. warsztaty umiejętności wychowawczych i tematyczne spotkania edukacyjne.

Więcej

Materiały dedykowane

Aktualności

Lokalny System Profilaktyki Krzywdzenia Małych Dzieci - podręcznik dla realizatorów

2016-04-25

Zapraszamy do zapoznania się z publikacją, w której opisujemy doświadczenia z prowadzenia pierwszego w Polsce systemowego, interdyscyplinarnego i lokalnie działającego rozwiązania, które chroni najmłodsze dzieci przed krzywdzeniem.

czytaj dalej »

Multimedia

Więcej filmów wideo »

V Nagroda im Aliny Margolis Edelman dla Bożeny Kazanowskiej

2015-06-29

V Nagroda im. Aliny Margolis-Edelman dla osób wybitnie zasłuzonych w pomocy dzieciom krzywdzonym dla Bożeny Kazanowskiej. Uroczytsość w Muzeum Historii Żydów Polskich, 18 czerwca 2015.

Zobacz również:

 • V Nagroda im Aliny Margolis Edelman dla Bożeny Kazanowskiej 2015-06-29

  V Nagroda im. Aliny Margolis-Edelman dla osób wybitnie zasłuzonych w pomocy dzieciom krzywdzonym dla Bożeny Kazanowskiej. Uroczytsość w Muzeum Historii Żydów Polskich, 18 czerwca 2015.

 • Nagroda im. Aliny Margolis-Edelman dla Marzeny Affeldt! 2015-02-17

  IV Nagroda im. Aliny Margolis-Edelman dla osób wybitnie zasłuzonych w pomocy dzieciom krzywdzonym dla Marzeny Affeldt. Uroczytsośc w Muzeum Historii Żydów Polskich, 31 maja 2014 roku.

  www.fdn.pl/nagroda_ame

 • 1% dla Fundacji Dzieci Niczyje 2015-02-16

  Przekaż 1% Fundacji Dzieci Niczyje. KRS 0000 20 44 26

 • Zamiast klapsa 2013-08-02

  Film "Zamiast klapsa" to propozycja dla rodziców. W przyjazny sposób prezentuje, jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami małych dzieci. Rodzice mogą dowiedzieć się, jak nie stracić panowania nad sobą, gdy dziecko zachowuje się niezgodnie z ich oczekiwaniami oraz jak komunikować się z maluchem, by zachęcić go do współpracy.

 • Inauguracja kampanii "Dziadkowie i wnuki. Wspólna historia" 2013-01-25

  21 stycznia 2013 r. w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich odbyła się konferencja prasowa rozpoczynająca nową kampanię, której celem jest wzmocnienie znaczenia więzi międzypokoleniowych oraz roli dziadków i babć w życiu dzieci.

 • Nigdy nie potrząsaj dzieckiem! 2011-07-01

  Twoje dziecko nie przestaje płakać? Trwa to całą wieczność? Wpadasz w rozpacz? Złościsz się? Masz ochotę potrząsnąć dzieckiem? Stop!  Pamiętaj, że nie ważne jak bezradnie się czujesz – nigdy nie potrząsaj dzieckiem! Jak radzić sobie z trudnymi emocjami, by nie zrobić dziecku krzywdy? Zapraszamy do obejrzenia filmu. Oceń film>>

 • Czemu nie powinno się bić dzieci? Eksperci o problemie 2011-02-22

  Dlaczego bijemy dzieci? Czemu nie powinno się bić dzieci? Jak poradzić sobie z własnymi emocjami? Posłuchaj co o wychowaniu bez przemocy mówią psycholożki z Fundacji Dzieci Niczyje.

 • Uważaj na mnie! 2011-02-22

  Czasem przeszkadzam, gdy Ty musisz pracować. Zazwyczaj jesteś cierpliwy, bo rozumiesz, że ja nie wiem, kiedy jest czas na zabawę. Ale czasem się denerwujesz, a wtedy… Proszę, uważaj na mnie! Spot kampanii Dobry Rodzic-Dobry Start.

 • Proszę, uważaj na mnie! 2011-01-20

  Czasami budzę się w środku nocy. Czasami płaczę, a Ty musisz sprawdzić, czy wszystko ze mną w porządku. Czasami możesz czuć się bezradna… Może nawet przez chwilę jesteś na mnie zła, ale… Proszę, uważaj na mnie…Spot kampanii "Dobry Rodzic - Dobry Start"

Sponsorzy i partnerzy Fundacji

Program do rozliczania PIT 2014 online - e-pity 2014